Máš prax v mzdovej agende? Aj skúsenosti s účtovníctvom? Hľadáme práve teba!

15.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Ľudské zdroje a personalistika; Ekonóm, Hlavný účtovník, Mzdový účtovník, Personalista, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
od 1300 EUR/btt, výsledná suma závisí od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

MZDY
- spracovanie mzdovej agendy (do 70 zamestnancov) v programe Helios Orange,
- ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti,
- prihláška/odhlášky, mesačné hlásenia (štatistiky a výkazy) a komunikácia so sociálnou a zdravotnou poisťovňou,
- komunikácia so štátnymi inštitúciami,
- sledovanie aktuálnych zmien v legislatíve (príplatky, nároky zamestnancov),
- príprava potvrdení pre zamestnancov,

ÚČTOVNÍCTVO
- jednoduché účtovné operácie,
- vedenie pokladne,
- štatistiky,
- DPH,
- skenovanie faktúr (elektronický archív),

Iné výhody:

- príjemný pracovný kolektív,
- flexibilita pracovnej pozície (možnosť skráteného úväzku s prechodom na plný úväzok),
- školenia hradené spoločnosťou,
- príspevok na stravné nad rámec zákona,
- osobné rozvojové príležitosti,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Mzdové účtovníctvo, Personalistika, Podvojné účtovníctvo

- Mzdové účtovníctvo - expert
- Personalistika - základy
- Účtovníctvo - pokročilý
- Znalosť programu Helios Orange výhodou
- Znalosť programu SAP výhodou
- Zodpovednosť a precíznosť
- Príjemné vystupovanie