Brúsenie na plocho, 3 zmeny, zárobok až 1260 EUR!

15.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Brusič, Frézár, sústružník, Montážnik, montér, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
od 900 fix + 20% vairabilná zložka + dochádzkový bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Brúsenie na strojoch Brand, Bernardo
- Brúsenie na plocho a čiastočne tvarové brúsenie
- Upnutie výrobkov a prípravkov podľa dokumentačnej predlohy
- Realizácia základných činností údržby na zverených brúsnych zariadeniach
- Gravírovanie na gravírovacom zariadení IS7000 - upnutie, nahranie programu, nulový bod, kontrola

Iné výhody:

- Úhrada stravného nad rámec zákona
- Príjemné pracovné prostredie
- Možnosť práce nadčasov
- Príplatok za 100% dochádzku (70 EUR)
- Príplatok za "vylepšováky"

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- Prax v brúsení na plocho min. 2 roky
- Strojárske vzdelanie
- Ovládanie meracej techniky, výkresovej dokumentácie
- Zmysel pre poriadok a systém
- Orientácia na vysoký výkon a precízne výsledky práce