BRIGáDA vhodná pre mužov - Dokladanie tovaru v obchodnom reťazci OVOCIE ZELENINA

13.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,8 EUR/hod.
3,80€/hod + zákonné príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a prácu v noci
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- dokladanie OVOCIE a ZELENINA

- VHODNÉ pre MUŽOV

- sledovanie a kontrola záruk a minim.doby spotreby
- byť nápomocný zákazníkom

Iné výhody:

- prispôsobenie sa vášmu voľnému času
- zákonné príplatky za prácu v sobotu a nedeľu, prácu v noci
- plánovanie zmien dopredu
- vhodné pre všetky vekové kategórie (od 17.rokov)

Ak aj nemáte vytvorený životopis, netrápne sa, kľudne nás môžete kontaktovať telefonicky, prípadne prezvonte a my sa Vám ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- platný potravinársky preukaz
- šikovnosť a príjemné vystupovanie
- manuálna zručnosť, flexibilita
- ochota učiť sa