Anestéziologická sestra (na zmeny) - KAIM

02.10.2019 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nové Zámky
Nové Zámky
Slovenská 11 A
94034

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 849 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

náborový príspevok po skúšobnej dobe 250,- €, závodné stravovanie, príspevky zo sociálneho fondu, príspevky na DDS,
príspevky na stravovanie, príspevky na domácu rekreáciu, jubilejné odmeny

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
849,06 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pohovor

Náplň (druh) práce
Samostatná odborná práca pri poskytovaní ošetrovateľskej starostlivosti metódou ošetrovateľského procesu a realizácia odborných ošetrovateľských výkonov na lôžkových oddeleniach zdravotníckych zariadení , odborná práca spojená so sledovaním vitálnych funkcií pacienta po podaní premedikácie a spolupráca s lekárom anestéziológom počas operačných výkonov a zákrokov vykonávaná sestrou.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 18:00

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná sestra
Vyššie odborné vzdelanie v odbore diplomovaná všeobecná sestra
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore ošetrovateľstvo

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • organizovanie a plánovanie práce

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky
Slovenská 11/A
94034 Nové Zámky
Slovensko