Špecialista kvality zváracích liniek

12.11.2019 Porsche Werkzeugbau s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Nové Mesto nad Váhom
Horná Streda
91624

Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Manažment kvality; Klientský poradca, Manažér kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- tvorivá práca v novovznikajúcom oddelení pre vývoj automatizovaných liniek v spoločnosti Porsche
- možnosti odborného a kariérneho rastu + možnosť dlhodobého nasadenia v zahraničí
- motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od pracovných skúseností uchádzača v danom odbore
- získavanie zaujímavých odborných a personálnych skúseností pri vzniku nového oddelenia
- kvartálne ohodnotenie nad rámec základnej mzdy
- bohatý sociálny program
- flexibilný pracovný čas
- jazykové kurzy
- 13. mzda

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- spolupodieľanie sa (s oddeleniami konštrukcie, montáže, simulácie a plánovania) na vývoji výrobných liniek pre karosáreň
- spolupráca pri uvádzaní riadiacich systémov do prevádzky, nábeh a optimalizácia technológií a výrobných liniek
- nastavenie a optimalizácia výrobných liniek pre automobilový priemysel s cieľom dosiahnutia požadovaných kvalitatívnych kritérií (geometria, pevnosť, povrch) výrobku daných zákazníkom
- nastavenie výrobných liniek podľa meracích protokolov a auditových správ
- posudzovanie pevnosti spájaných dielov podľa prislúchajúcich noriem
- čiastočné posudzovanie povrchu a geometrie spájaných dielov
- zúčastňuje sa technických jednaní so zákazníkom
- čiastočne sa podieľa na tvorbe dokumentácie: vizualizácie, prac. postupy, ...
- návrh a realizácia nápravných opatrení, na zabezpečenie kvality vyrábaných produktov
- zabezpečuje čiastočnú organizačnú podporu pri výstavbe linky na Slovensku alebo u zákazníka v zahraničí
- práca vyžaduje cestovanie

Ponúkané výhody
- 13. mzda

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- 13. mzda

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Odborné nároky na uchádzača
- znalosť systémov (napr. Hyper KVS, BeOn, LION, EDI), QSI noriem a procesov vo VW koncerne je výhodou
- znalosť moderných spájacích technológií pre karosáreň je výhodou
- skúsenosť s nábehom novej linky (geometria, spájacie technológie)
- znalosť automatizovaných výrobných procesov v Automotive
- prax v obore vítaná

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- znalosť nemeckého jazyka (znalosť anglického jazyka – výhodou)
- 100% záujem v obore, ochota a chuť sa ďalej vzdelávať
- práca v tíme a aj celkom samostatne
- technické myslenie a samostatnosť
- prozákaznicky orientovaný prístup
- analytické schopnosti / myslenie
- dôslednosť a iniciatívny prístup
- ochota cestovať do zahraničia
- zmysel pre zodpovednosť
- dodržiavanie termínov
- flexibilita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Porsche Werkzeugbau s. r. o.
Štúrova 1
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko
Fax: +421424402201