Fyzioterapeut v ADOS (Bratislava)

12.08.2020 Harris Slovakia, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Haanova 26
85104

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Fyzioterapeut, masér, Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 10,00 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Flexibilná pracovná doba, po dohode, počet pacientov si určuje fyzioterapeut. Pracovný rajón v Bratislave sa určuje po dohode. Práca je vhodná pre fyzioterapeutov na dôchodku, absolventov a pracovníkov starajúcich sa o malé deti, ktorí si chcú organizovať svoju pracovnú dobu sami, alebo ako vedľajší pracovný pomer. Možnosť plného pracovného úväzku, po zapracovaní sa.
K základnej zložke mzdy sa vypláca pohyblivá zložka.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
10 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na kratší pracovný čas
počet hodín za týždeň: 20

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:vyberové konanie termín podla dohody

Náplň (druh) práce
Rehabilitačné cvičenia v domácom prostredí u pacientov po NCMP, úrazoch, zlomeninách, TEP a pod. v celej Bratislave, rajón podľa dohody.
Pružná pracovná doba, fyzioterapeut/ka si organizuje prácu sam/a.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia - fyzioterapia a liečebná rehabilitácia

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

práca s ľuďmi, schopnosť organizovať si samostatne prácu, pochopenie pre pacientov

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Harris Slovakia, a.s.
Haanova 26
85104 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Fax: 0262245607