Sales representative pre západné Slovensko a Rakúsko

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • budovanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi
  • uzatváranie obchodných zmlúv s novými zákazníkmi
  • reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti
Upresnenie platových podmienok:
Pre nášho klienta, poprednú medzinárodnú spoločnosť poskytujúcu komplexné riešenia v oblasti pracovných odevov a čistoty na pracovisku hľadáme skúseného obchodného zástupcu.
Benefity a ďalšie výhody:
  • Mzda od 1400 € brutto/mesiac + provízie z predaja
  • služobný automobil - aj na súkromné účely
  • mobil, notebook
  • možnosť pracovať pre medzinárodnú, rastúcu a spoľahlivú spoločnosť
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • znalosť rakúskeho trhu a prostredia
  • min. 3 ročné skúsenosti s predajom
  • veľmi dobré výsledky v oblasti predaja
  • aktívny Nemecký jazyk (C1) a Anglický jazyk na pokročilej úrovni (B2)
  • komunikačné a prezentačné zručnosti na veľmi dobrej úrovni