custom-banner

Baví ťa vyvíjať? (Vývojár pre oblasť migrácie)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1600 EUR
    vyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

V súčasnosti hľadáme vývojára pre oblasť migrácie pre spoločnosť špecializujúcou sa v oblasti poisťovníctva na svojom trhu na Slovensku. Spoločnosť ponúka dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti, nadštandardné finančné ohodnotenie, a flexibilný pracovný čas a aj iné benefity.

Náplň vašej práce:

• Vykonávanie migrácie vrámci interného systému
• Analýza zdrojových a cieľových systémov a dátových modelov
• Vývoj a vytváranie transformačných pravidiel a ich implementácia
• Zostavenie technickej infraštruktúry
• Starostlivosť o databázy
• Účasť na stretnutiach, podpora a poradenstvo zákazníkom pri vytvorení systému

Benefity a ďalšie výhody:

• Jazykové kurzy – nemecký a anglický jazyk
• Možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
• Sick days
• Vernostný program na základe odpracovaných rokov
• Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
• Ďalšie benefity budú predstavené pri osobnom stretnutí.

Informácie pre uchádzača:

Vzdelanie v odbore:

Informačné technológie

Všeobecne požadované znalosti:

Ideálny kandidát by mal byť:

• Skúsenosti s databázami, DB2/Oracle
• Java
• C/ C++
• SQL
• komunikácia v nemeckom jazyku na dobrej úrovni (B2)
• skúsenosti s implementáciou softvérových produktov
• ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. Stupňa
• team-work player

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)