custom-banner

Špecialista pre vývoj BI (Business Intelligence Specialist Webfocus/Oracle)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1300 EUR
    vyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Náš klient pôsobí po celom svete s poprednými značkami a technológiami v troch zaujímavých obchodných oblastiach. Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s prácou a vytváraním údajov a dashboardov, reportingom do určitých odvetví (marketing a predaj, financie, výroba, dodávatelia).

Náplň práce:
• Práca s dashboardami a ich údržba
• Implementácia SQL príkazov a funkcií
• Komunikácia so stakeholdermi po celom svete
• Tvorba reportov podľa potrieb podniku

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity ktoré ti ponúkneme:
• 13. plat, ktorý sa rovná výške základného mesačného platu
• odmena za sprostredkovanie a odporučenie ďalšieho vhodného kandidáta v
hrubej výške od 500 – 1000 EUR
• systém benefitov - Cafeteria
• materská škôlka pre ratolesti našich zamestnancov
• možnosť home-office

Informácie pre uchádzača:

Vzdelanie v odbore:

IT, financie, informatika alebo podobné

Všeobecne požadované znalosti:

Typ človeka ktorého hľadáme:
• Základná znalosť programovacieho
jazyka (akýkoľvek)
• Základná znalosť databáz ako napr.
MySQL, SQL, Oracle
• Ovládaš základnú úroveň vo vývoji webu ako
napr. HTML, CSS
• Microsoft Excel – pokročilá úroveň
• Microsoft PowerPoint - základná úroveň

Výhodou je ak:

• Máš vzdelanie v odbore IT alebo finančníctva (nie však podmienkou)
• si skúsený v oblasti podpory aplikácií, analýzy údajov a vývoja správ
• si tímový hráč
• neustále sa rád učíš a chceš pracovať na zvyšovaní svojej technickej a reportovacej expertízy
• máš záujem o IT sektor

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)