Práca v solárnom štúdiu

13.10.2019 Alena Votava
Miesto práce: Holubyho 71, Pezinok
Bratislavský kraj; okres Pezinok; Pezinok
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády; Brigádnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 35,- € v čistom/deň
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prijmeme brigádničku študentku z PK a okolia do solárneho štúdia v Pezinku. Pracovná doba je každú druhú sobotu a nedeľu + zastupovanie počas dovoleniek od 9. - do 21. hod.
Ponúkame plat 30,-€ na deň v čistom.
Vyžadujeme pracovitosť a príjemné vystupovanie.
Info na tel. 0911 696 709

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – vysoká škola
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Prevádzkovanie profesionálneho solárneho štúdia

Oblasť pôsobenia:

Služby týkajúce sa telesnej pohody

Adresa:

Alena Votava
Cajlanská 2004/196
Pezinok
Slovenská republika
www.solarium-pezinok.sk

Kontaktné údaje:

Cajlanská 2004/196, Pezinok, 90201, Slovenská republika
Tel: +421 911 696 709