KONTROLÓR KVALITY VO VÝROBE - 2 zmenná prevádzka (Ref. č.: PR/021898)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Pomocné práce a brigády, Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Inžinier kvality, Montážnik, montér, Nástrojár, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 + bonusy do výšky 200€/mesiac
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- hľadáme kontrolóra kvality do strojárskej výroby
- práca na základe technickej dokumentácie – technických výkresov
- odhaľovanie a korekcia chýb na výrobkoch

Iné výhody:

- základný nástupný plat je 700€/brutto
- mesačné bonusy až do výšky 200€/brutto
- zamestnanie na PZ priamo do kmeňového stavu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie
- skúsenosti vo výrobnej spoločnosti na obdobnej pozícii sú VÝHODOU
- ochota pracovať na 2 zmeny