Senior Project Manager (Ref. č.: PR/021917)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Košice
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software, Vrcholový manažment; IT konzultant, Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): from 1500 € gross - Final salary depends on candidate´s skills
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Build cool technical solutions within a unified platform for tough business challenges using your creativity and passion
- Managing creative IT projects in Healthcare industry

Iné výhody:

- Fitbit Charge 2 eletronic bracelet & Kindle
- Food vouchers fully paid by employer
- Refreshment at the workplace
- 2 annual team buildings trips
- Thirteen salary

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* Qualifications and education requirements:
* - English - Intermediate (B2)
* - Minimum of 2 years of experience as project manager
* - Working experience in IT sector
* - Project-managment oriented training and certificates (advantage)
* Preferred skills:
* - MS Projects - advanced
* - MS Excel - advanced
* - Agile - advanced
* Personality requirement and skills:
* - Individual
* - Problem solver
* - Responsible
* - Self educated
* - Resistance to stress