Mechanik/čka opravár/ka drevoobrábacích strojov a zariadení

30.10.2019 HERSTEK MILAN spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Bardejov
Bardejov
Štefánikova 2900
08501

Bardejov
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Drevospracujúci priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj; Automechanik, Opravár
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
624 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
30. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Stavebníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Zaslať životopis na email email Vhodných kandidátov budeme kontaktovať na osobný pohovor.

Náplň (druh) práce
• Kontroluje technický stav drevoobrábacích strojov a zariadení používaných pri spracovaní dreva
• Meranie základných elektrických a neelektrických veličín drevoobrábacích strojov, ručných strojov a zariadení
• Diagnostika porúch strojov a zariadení
• Vykonáva bežné a stredné opravy na drevoobrábajúcich strojoch a zariadeniach ručných strojov a strojných zariadení
• Vykonávanie pravidelné servisné prehliadky, revízie a údržbu
• Kontrola funkčnosti drevoobrábacích strojov
• Nastavuje mechanické a elektrické časti strojov a zariadení, ktoré sú súčasťou drevoobrábacích strojov
• Zabezpečenie plynulého chodu strojov a zariadení
• Priebežne kontroluje kvalitu výkonu zariadení a vykonáva ich ošetrovanie a bežnú údržbu
• Dodržiavanie BOZP na pracovisku

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik strojov a zariadení

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

technická gramotnosť, ochota pracovať, dôslednosť, analyzovanie a riešenie problémov
• Vyučený v odbore, ovládanie časti stavebných zariadení

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

HERSTEK MILAN spol. s r.o.
08501 Bardejov
Slovensko