Manipulačný pracovník bez praxe v sklade pri Galante. Doprava aj ubytovanie sú zabezpečené zdarma!

14.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Gáň (Galanta)
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Logistik, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Robotník, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,55 EUR/hod.
3,55/brutto + bonusy + stravné lístky a doprava do práce z okolia zdarma
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v logistickom centre v Gáni pri Galante

Náplň práce:
- vykládka/nakládka tovaru z kamiónov,
- balenie paliet fóliou,
- triedenie tovaru,
- pomocné upratovacie práce v sklade.

Doprava je zabezpečená z nasledovných miest:
Boldog - Čierny Brod – Diakovce - Dlhá nad Váhom - Dolná Streda - Dolné Saliby – Galanta – Hájske - Horná Kráľová - Horné Saliby - Horný Čepeň – Jelka – Kajal – Kameničná – Kolárovo – Komárno – Košúty - Kráľov Brod - Králová nad Váhom - Kráľova pri Senci – Matúškovo – Močenok – Mostová - Nebojsa (GA) – Neded - Nový Dvor – Okoč – Pata – Pezinok - Pusté Úľany – Reca – Selice – Senec – Sereď – Sládkovičovo - Stredný Čepeň – Šaľa - Šaľa Veča – Šintava – Šoporňa – Tešedíkovo – Topoľníky - Trhová Hradská - Trnovec Nad Váhom – Trstice – Váhovce - Veľká Mača - Veľké Úľany - Veľký Grob - Veľký Meder – Viničné – Vlčany – Žihárec

Iné výhody:

- práca na trvalý pracovný pomer
- nepožadujeme prax ani skúsenosti - možnosť zaučenia
- sčítanie príplatkov ( napr. ak pracuje v sobotu nadčasovú zmenu, vyplatíme Vám príplatok za nadčas aj príplatok za prácu v sobotu.)
- výkonnostné bonusy
- doprava zo širokého okolia zdarma
- zabezpečené ubytovanie (zadarmo)
- na komunikáciu pre pracovníkov bude pridelený koordinátor
- hovoríme aj po maďarsky / beszélünk magyarul is.

- vykládka/nakládka tovaru z kamiónov
- balenie paliet fóliou
- pomocné upratovacie práce v sklade
- triedenie tovaru

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- ochota nadčasovať 6. zmenu v týždni (oznámené včas) za príplatok
- absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky u lekára
- výpis z Registra trestov
- fyzická spôsobilosť na výkon práce

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Prešovská 38
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Katarína Hercegová
Tel: 421908764052