Elektrikár - údržbár

15.11.2019 DOMÉNA, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Poprad
Vysoké Tatry
Nový Smokovec, Atrium Hotel 42
06201

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Služby; Elektrikár, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- mzda v rozmedzí 600-700 Eur- finálna výška mzdy závisí od praxe a pracovných skúseností
- bezplatné zamestnanecké pobyty v partnerských hoteloch siete Trinity hotels.
- príjemné pracovné prostredie v mladom dynamickom tíme.
- zvýhodnené stravovanie pre zamestnancov.
- vzdelávanie prostredníctvom interných tréningov a školení.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaElektrotechnika

Náplň (druh) práce
- údržba el. siete a príslušných el. zariadení
- pravidelné odstraňovanie technických závad na izbách, kongresových miestnostiach a prevádzkach hotela
- udržiavanie prevádzok energií (el. energia, plyn, voda, kanalizácia)
- udržiavanie stavu objektu a areálu hotela v najlepšom stave
- komunikácia a úzka spolupráca s nadriadeným pracovníkom ( správca hotela )

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

elektrotechnické vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

DOMÉNA, s.r.o.
06201 Vysoké Tatry
Slovensko