Hľadáme špecialistu na IT Support (Ref. č.: PR/021914)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Kežmarok
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; IT/Technical Support Specialist, Správca informačného systému, Správca počítačovej siete, Systémový administrátor
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1100€ brutto (finálna mzda v závislosti od tvojich skúseností)
Termín nástupu do práce: asap
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Čo bude tvojou náplňou práce?
* - denná podpora a údržba softvéru a hardvéru pre interných koncových užívateľov spoločnosti (servery, používateľské PC, mobilné zariadenia, tlačiarne, ...)
* - aktívna komunikácia v anglickom jazyku s kolegami zo zahraničia
* - mal by si preukázať zručnosti v pravidlách konfigurácie, riešení problémov a zálohovaní, obnovovaní systému správy používateľov, ...
* - analytické zmýšľanie,byť komunikatívny a schopný proaktívne a pohotovo riešiť problémy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Administrácia Windows serverov, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Používateľ MS Windows

* Čo by si mal ovládať:
* - OS Windows - pokročilá znalosť
* - MS Office - pokročilá znalosť (hlavne Excel, Outlook)
* - máš základnú znalosť SQL
* - nutná je tiež znalosť anglického jazyka - na písomnej aj komunikačnej úrovni (aktívna komunikácia so zahraničným kolegami)
* - byť samostatný, zodpovedný a schopný proaktívne riešiť problémy
* - dôležitý je tvoj záujem učiť sa nové veci, aby si mohol rásť aj profesionálne
* - potrebná je tiež skúsenosť na podobnej pozícii