Technický zástupca celosvetového lídra v oblasti automatizácie! (Ref. č.: PR/021905)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Elektromechanik, Elektrotechnický inžinier, Elektrotechnik, Servisný inžinier, Strojný inžinier, Technický pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100-1500 € brutto, v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* on-site technický support a poradenstvo zákazníkovi
* zodpovednosť za riešenie vzniknutých zákazníckych potrieb
* objednávanie náhradných dielov zo zahraničia (snímače, spínače, napäťové meniče)
* komunikácia a úzka spolupráca so zahraničnou materskou spoločnosťou
* pravidelný reporting nadriadenému

Iné výhody:

* 13. plat
* dovolenka nad rámec
* stravné lístky
* voľnočasové vouchere
* príspevok na DDS
* a ďalšie benefity, ktoré budú predstavené na prac. pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* komunikatívna znalosť anglického jazyka
* SŠ alebo VŠ zameraná na elektrotechniku/mechaniku alebo automatizáciu
* mechanické a elektrotechnické znalosti z oblasti automatizácie - výhodou
* dobré komunikačné zručnosti
* nadšenie pre moderné technológie (robotika, automatizácia,...)