Dozorca dopravne na DOT - Trnava

29.10.2019 Železnice Slovenskej republiky

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
Bratislavská 6
91702

Trnava
Typ pracovnej ponuky: Služby; Pracovník strážnej služby
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ponúkané benefity pre našich zamestnancov:
- cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita, a. s., životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
- sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci,

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
750 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
10. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Doprava

Náplň (druh) práce
- univerzálny výkon činností pre zabezpečenie dozoru nad dopravňou, čistoty v dopravni, dopravných prác pri mimoriadnostiach a pri posune
- informovanie cestujúcej verejnosti na diaľkovo ovládanej trati

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
turnusová práca
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- precíznosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- odolnosť voči stresu