Kaderník/kaderníčka

26.10.2019 LINDOS s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
EUROVEA Pribinova 8
81109
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Lamač, Lamač NC BORY MALL 6780 www.larabeauty.sk, 84106
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, AVION Shopping Park Ivánska cesta 16 www.larabeauty.sk, 82104

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Služby; Kaderník
Ponúkaný plat (základná mzda): 10 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Keďže otvárame čoskoro už tretí salón v nákupnom centre v Bratislave, potrebujeme doplniť kaderníčky kaderníkov v počte 2 až 4 aj Benefity, školenia, možnosť profesionálneho rastu, vzdelávanie, práca s renomovanými značkami, bezplatné školenia v akadémii LOreal, Kerastase, ALTERNA? JOICO
mimobratislavským vieme pomôcť s ubytovaním
plat dohodou
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
10 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Remeslá a osobné služby

Náplň (druh) práce
Dámske a pánske kaderníctvo - salón v nákupnom centre, kozmetika, manikúra, pedikúra
novootvorený salón EUROVEA www.eurovea.sk
AVION Schopping park Bratislava www.avion.sk
BORY MALL Bratislava www.borymall.sk
www.larabeauty.sk

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

príjemné vystupovanie, chuť vzdelávať sa, komunikatívnosť

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

LINDOS s.r.o.
Trnavská cesta 27
83104 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Tel: +421905557000