Vodiči VZV sem! Práca s ubytovaním ZADARMO!

09.11.2019 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Voderady pri Trnave.
Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 788 - 1000 EUR
Základná mzda: 788 € + bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti . Ponúkame Ti pracovnú pozíciu operátora logistiky VZV v automobilovom priemysle u jedného z najväčších svetových dodávateľov sedacích systémov.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

preprava materiálu pomocou VZV aj ručne v sklade
práca v sklade, príprava materiálu, naskladňovanie a vyskladňovanie materiálov a konštrukcií na sedačky
naváženie a príprava materiálu pre výrobu podľa výrobného plánu
manuálne balenie sedačiek a príprava k nakladaniu
nakladanie hotových autosedačiek do kamiónov pre ďalšiu distribúciu

Iné výhody:

Ubytovanie ZADARMO
Doprava do zamestnania ZADARMO
priemernú mesačnú mzdu 900 € - 1000 €
príplatky za prácu v noci, cez víkendy, sviatky
mesačný výkonnostný bonus
základnú zložku mzdy 788€
závodné stravovanie za 1€
vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
tréningové centrum
možnosť práce nadčas

Obsadzujeme aj pracovnú pozíciu operátor výroby - práca vhodná pre mužov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

minimálne vzdelanie základné
platný preukaz VZV W1 + C - podmienka
prax min. 1rok
životopis - podmienka
práca vhodná pre ženy aj mužov.