custom-banner

Vodič nákladného vozidla

19.10.2019 GAS product & services a.s.
Miesto práce: Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj; okres Hlohovec, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany, okres Prievidza, okres Senica, okres Trenčín, okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 EUR
V prípade vyslania zamestnanca na zahraničnú pracovnú cestu je základnou zložkou mzdy suma platná na území cudzieho štátu počas doby trvania pracovnej cesty
+ cestovné náhrady
+ príplatky vyplývajúce z platnej legislatívy (za prácu nadčas, počas sviatkov ....)

Termín nástupu do práce: od 1.11.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 31.10.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

zodpovednosť za prepravovaný materiál (PHM)
včasné dopravenie na miesto určenia, optimalizácia prepravných trás
nakládka a vykládka PHM
vedenie záznamov o prevádzke motorového vozidla a vedenie knihy jázd
zodpovednosť za servisné prehliadky zvereného vozidla
starostlivosť o čistotu a technický stav zvereného vozidla
dodržiavanie opatrení v oblasti BOZP

Iné výhody:

- perspektíva dlhodobej spolupráce pre slovenskú spoločnosť
- hlavný pracovný pomer so skúšobnou dobou
- finančné príspevky pri uzatvorení manželstva, narodení dieťaťa, životného jubilea
- dodatková dovolenka nad rámec zákona

Vopred ďakujeme za Váš záujem. Na pohovor budú pozvaní vybraní kandidáti, ktorí poslali svoj štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B, C, B1, C1, CE

Do nášho tímu hľadáme šikovného, spoľahlivého, zodpovedného kolegu/kolegyňu so skúsenosťami s vedením nákladného motorového vozidla, výhodou sú skúsenosti s prepravou PHM v rámci SR, prípadne Rakúska a ČR.
Podmienkou je bezúhonnosť a prax s vedením nákladného vozidla s návesom minimálne 2 roky.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sieť čerpacích staníc

Oblasť pôsobenia:

Maloobchod s pohonnými látkami v špecializovaných predajniach

Adresa:

GAS product & services a.s.
Tuhovská 1
Bratislava-Vajnory
Slovenská republika
www.gas.sk

Kontaktné údaje:

Bibiana Duchajová
Tuhovská 1, Bratislava-Vajnory, 831 07, Slovenská republika
Tel: +421 905 396 002