Mzdový účtovník/účtovníčka

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • spracovanie mzdovej agendy (do 70 zamestnancov)
  • komunikácia so štátnymi inštitúciami, sociálnou a zdravotnou poisťovňou
  • sledovanie aktuálnych zmien v legislatíve
  • príprava ročného zúčtovania daní a potvrdení pre zamestnancov
  • spracovanie faktúr a účtovných štatistík
  • zaúčtovanie jednoduchých účtovných operácií, vedenie pokladne,..
Upresnenie platových podmienok:
Pre nášho klienta, celosvetovo úspešného dodávateľa výrobných zariadení v automobilovom priemysle, hľadáme kolegynku alebo kolegu na finančné oddelenie.
Benefity a ďalšie výhody:
  • mzda od 1500 € brutto/mesiac (v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta možnosť navýšenia mzdy)
  • možnosť osobného vzdelávania hradeného zamestnávateľom
  • príspevok na stravné nad rámec zákona
  • príjemné pracovné prostredie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • stredoškolské alebo vysokoškolské ekonomické vzdelanie
  • min. 4 roky praxe v odbore
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • proaktívny prístup k práci