Údržbár (Ref. č.: PR/021899)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Manažment kvality, Služby, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Inžinier údržby, Opravár, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): Od 1000 € brutto, v prípade dlhoročných skúseností viac
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- údržba strojov, nástrojov a výrobných zariadení, ich nastavenie, prestavenie
- vykonávanie opráv, preventívna údržba podľa plánu údržby
- starostlivosť a údržba strojového parku

Iné výhody:

- k základnému platu sú príplatky v celkovej výške do 200€
- zamestnanie priamo do kmeňového stavu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- SŠ technického zamerania
- vhodné aj pre menej skúseného kandidáta (skúsenosti do 1 roka)
- skúsenosti s elektrickou údržbou strojov a zariadení vo výrobe
- ochota pracovať v 2 zmennej prevádzke