Mzdový účtovník/účtovníčka - Ak máte 2 roky praxe v mzdovom účtovníctve a aspoň základy anglickeho jazyka, ozvite sa nam! (Ref. č.: PR/021910)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj; okres Púchov
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Fakturant, Mzdový účtovník, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 - 1700 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Spracovanie komplexnej mzdovej agendy
* Komunikácia so sociálnou, zdravotnou poisťovňou a inými inštitúciami
* Tvorba výkazov, daň z príjmov
* Pravidelné denné a mesačné reporty KPI´s + podľa potreby vedenia spoločnosti
* Ostatné administratívne práce súvisiace so mzdovou agendou

Iné výhody:

* Stabilné zamestnanie v silnej nadnárodnej spoločnosti
* Bonusy a benefity
* Príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie – 3. pilier

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word, Mzdové účtovníctvo

* Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
* Predchádzajúca prax na obdobnej pozícii minimálne 2 roky
* Znalosť príslušných zákonov (zákonník práce, zákon o zdravotnom a sociálnom poistení, zákon o dani z príjmov)
* Základná znalosť anglického jazyka - začiatočník A2