Montážny pracovník (operátor) v strojárskej výrobe

19.11.2019 Manuvia Jobliner, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Bytča
Predmier
Predmier 458
01351

Bytča
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Reality a stavebníctvo, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 730 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

+ hradené ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
730 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
Montážny pracovník (operátor) v strojárskej výrobe zodpovedá aj za správnosť a presnosť vykonanej operácie a za funkčnosť zostaveného vyššieho celku. Vykonáva rôzne druhy operácií: priskrutkovanie, zaklipovanie, vloženie, nastavenie, zapojenie, upevnenie, nitovanie, lepenie. Kontroluje kvalitu montovaných dielcov a vykonáva sebakontrolu vykonaných operácií. Vykonáva montážne práce a obslužné práce na zváracích automatoch v súlade s technickou dokumentáciou, stanovuje vhodné metódy obsluhy, zodpovedá za správne nastavenie a používanie automatov. Vykonáva obslužné a montážne práce pri povrchovej úprave kovov. Operácie vykonáva v predpísanom čase a zabraňuje, aby pri montážnych operáciách dochádzalo k poškodzovaniu dielov. Hlási chyby a nedostatky v procese. Výrazným spôsobom ovplyvňuje kvalitu a spoľahlivosť produktu. Zodpovedá za presné a úplné vykonanie operácií, dodržiavanie stanovených montážnych postupov a technologickej disciplíny. Zodpovedá za dodržiavanie predpisov BOZP, požiarnej ochrany a noriem v oblasti životného prostredia ako aj externých a interných noriem. Zodpovedá za čistotu a poriadok na pracovisku.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady
  • technický talent