Vodič kamiónu

13.11.2019 NOPUS s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Prievidza
Prievidza
Žarnova 16
97101

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Práca na dlhodobý pracovný pomer s nástupom ihneď.
Ubytovanie hradené firmou.
Veľmi dobré platové podmienky.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Doprava

Náplň (druh) práce
Riadenie nákladného vozidla ťahača návesov v Nemecku, zabezpečenie nakládky a vykládky tovaru, asistencia pri nakládke a vykládke tovaru, zabezpečenie potvrdenia dodacích, nakládkových a cmr listín, komunikácia a riadenie sa podľa pokynov nadriadeného, zodpovednosť za zverené motorové vozidlo.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov
Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C + E

Ďalšie požiadavky:

Bezúhonnosť.
Držiteľ digitálnej tachograf. karty vodiča, vodičský preukaz C, E-C95.
Platné psychotesty.
Uchádzač nesmie mať zákaz vstupu do žiadnej z krajín EÚ.

K životopisu prosím, pripojte nasledujúci text:
,,Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti NOPUS s.r.o.,
Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí splňajú predpoklady pre vodiča MKD. Budeme sa snažiť odpovedať všetkým uchádzačom na ich zaslané žiadosti a životopisy.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

NOPUS s.r.o.
A. Žarnova 820/16
97101 Prievidza
Slovensko
Tel: +421910200700