Finančný kontrolór (zástup za materskú dovolenku)

02.10.2019 de Miclén, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Levice
Levice
Priemyselný park Géňa, Ulica E. Sachsa 4-6
93401

Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vzdelávanie a školstvo, Výroba; Finančný kontrolór, Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 1. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Motivujúci ročný bonus
- 2 x ročne doplnkové mzdové plnenie - 13. a 14. plat (pri splnení stanovených cieľov)
- 2 x ročne Príspevok na relax vo výške prislúchajúcej danej pozícii
- Príspevok na dopravu
- Príspevok na presťahovanie sa do okresu Levice (1500€), pri zmene trvalého alebo prechodného pobytu
- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie alebo životné poistenie
- Mimoriadne voľno pri dôležitých životných udalostiach nad rámec zákona (napr. vlastná svadba zamestnanca - 2 dni platené voľno)
- Po 2 rokoch zotrvania vo firme príspevok na rekreáciu
- Stravovanie v priestoroch závodu (zamestnanec si dopláca 0.66€)
- Pitný režim zdarma (voda, čaj a rôzne druhy kávy)
- Program preventívnej zdravotnej starostlivosti - očkovanie detí aj dospelých, preventívne prehliadky zamerané napr. na srdcovocievne ochorenia, diabetes, odvykanie od fajčenia, kontrolné vyšetrenia na rakovinu a štandardné preventívne vyšetrenia
- 4 x do roka balíček zubných pást z nášho portfólia ZDARMA

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 1. 2020

Dátum pridania ponuky:
4. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pre uchádzanie sa o voľnú pracovnú pozíciu je nevyhnutné, aby ste si skopírovali nižšie uvedený odkaz do Vášho internetového prehliadača . Následne budete presmerovaní na stránku spoločnosti GSK, kde je potrebné sa registrovať a uchádzať sa o vami zvolenú voľnú pracovnú pozíciu. https://gsk.wd5.myworkdayjobs.com/GSKCareers/job/Slovakia---Levice/Finann-kontrolr_227434-1

Náplň (druh) práce
•Pripravovať mesačné a štvrťročné reporty pre centrálu a vedenie spoločnosti vrátane interpretácie odchýlok od rozpočtu a noriem, a navrhovať manažmentu možnosti nápravy
•Pripravovať ad hoc analýzy pre podporu rozhodovania spoločnosti
•Participovať na tvorbe dlhodobých finančných prognóz a súvisiacich rozpočtov
•Poskytovať finančné partnerstvo s cieľom zefektívniť obchodné procesy a ziskovosť spoločnosti
•Participovať na projektoch s cieľom poskytnúť potrebný finančný know how
•Pripraviť a odreportovať dohodnuté analýzy v dohodnutý čas všetkých zainteresovaných osobám
•Poskytnúť interpretáciu odchýlok a navrhnúť nápravné opatrenia na dosiahnutie dohodnutých cieľov
•Pripraviť a odovzdať korporátne reporty a KPI do manažérskych informačných systémov (COGNOS, IPT, Bison)
•Podporovať proces plánovania (mesačný, štvrťročný, trojročný) prípravou potrebných podkladov a nahratím plánu do centrálnych manažérskych systémov
•Pripravovať finančné podklady na podporu schválenia kapitálových výdavkov, projektov obchodného rozvoja a programov na podporu nákladovej efektivity
•Revidovať príslušné základné dáta v podnikovom systéme
•Pripravovať a podávať potrebné dokumenty na colné účely
•Podieľať sa na ročnej inventúre zásob príprave potrebných analýz, výkazov a zosúladením odchýlok

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

•Vysokoškolské vzdelanie
•Špecializácia – Ekonomika/Financie
•Minimálne 2 roky na podobnej pozícii
•Anglický jazyk – aktívne slovom aj písmom
•Znalosť účtovných princípov
•SAP – výhodou
•Zodpovednosť, analytické myslenie, prezentačné schopnosti

Pre uchádzanie sa o voľnú pracovnú pozíciu je nevyhnutné, aby ste si skopírovali nižšie uvedený odkaz do Vášho internetového prehliadača . Následne budete presmerovaní na stránku spoločnosti GSK, kde je potrebné sa registrovať a uchádzať sa o vami zvolenú voľnú pracovnú pozíciu.
Ďakujeme

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

de Miclén, a.s.
Priemyselný park Géňa - ul. E. Sachsa 4-6
93401 Levice
Slovensko
Tel: +421366293377