Zvárač TIG 141, Zámočník

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3840 - 4320 EUR
    Zvárač TIG 141
    Základná zložka mzdy : netto 24-27€ /hod živnosť

    Zámočník
    Základná zložka mzdy : od 14 -17 €/hod živnosť, závisí od pracovných skúseností

    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Náplň práce: Zváranie čiernych a nerezových potrubí na montáži , kotloch.

Práca Zámočníka:
Práca na montáži, stavbách a kotloch.
Povinné školenie SCC, zabezpečíme školenia, úhrada na vlastné náklady, potrebné vybaviť doklad A1 zo sociálnej poisťovni po podpise pracovnej zmluvy.

Pracovná doba: 10 hod/hod denne, 160 hod/mesačne

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vyučený v strojárskom odbore
- Znalosť nemeckého jazyka nie je podmienka ale výhodou
- Zváračský preukaz s platným certifikátom
- Prax v danej oblasti nutná

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity :
Práca v stabilnej spoločnosti, práca na živnosť, atraktívne pracovné prostredie a kolektív, práca možná aj cez víkendy, ubytovanie zabezpečíme a hradené zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity