Zvárač TIG 141, Zámočník

14.10.2019 MB - TEAM s. r. o.
Miesto práce: Belgicko, Holandsko, Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Zámočník, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 3840 - 4320 EUR
Zvárač TIG 141
Základná zložka mzdy : netto 24-27€ /hod živnosť

Zámočník
Základná zložka mzdy : od 14 -17 €/hod živnosť, závisí od pracovných skúseností

Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce: Zváranie čiernych a nerezových potrubí na montáži , kotloch.

Práca Zámočníka:
Práca na montáži, stavbách a kotloch.
Povinné školenie SCC, zabezpečíme školenia, úhrada na vlastné náklady, potrebné vybaviť doklad A1 zo sociálnej poisťovni po podpise pracovnej zmluvy.

Pracovná doba: 10 hod/hod denne, 160 hod/mesačne

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vyučený v strojárskom odbore
- Znalosť nemeckého jazyka nie je podmienka ale výhodou
- Zváračský preukaz s platným certifikátom
- Prax v danej oblasti nutná

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity :
Práca v stabilnej spoločnosti, práca na živnosť, atraktívne pracovné prostredie a kolektív, práca možná aj cez víkendy, ubytovanie zabezpečíme a hradené zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

MB - TEAM s.r.o.
S viac ako 10-ročnými skúsenosťami a špičkovým tímom s viac ako 30 000 zamestnancami vo viacerých krajinách je MB- TEAM s.r.o. súčasným svetovým inovátorom , ktorý je potvrdený mnohými úspešnými referenčnými prevádzkami.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti ostatných členských organizácií

Adresa:

MB - TEAM s. r. o.
Ul. 17. novembra 958
Čadca
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Richard Veliký
Ul. 17. novembra 958, Čadca, 022 01, Slovenská republika