Recepčná/čašníčka

12.10.2019 LANYMA s. r. o.
Miesto práce: Smrečianska 6, Bratislava-Nové mesto
Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Čašník, Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Mzda sa pohybuje od 4€ až 4,50€ podľa pracovného pomeru.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší
Termín ukončenia výberového konania: 31.10.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prijmeme recepčnú-čašníčku do malého hotela na Smrečianskej ulici. Náplň práce spočíva v obsluhe hostí v reštaurácii plus ubytovanie hostí v apartmánoch.

Iné výhody:

Príjemné pracovné prostredie rodinného typu. Strava a pitný režim zabezpečený firmou. Bonus od zákazníkov vo forme tringeltov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť,ktorá sa zaoberá gastronomicými a ubytovacími službami.

Oblasť pôsobenia:

Hotelové a podobné ubytovanie

Adresa:

LANYMA s. r. o.
Smrečianska 3592/6
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Slovenská republika
www.bastion.sk

Kontaktné údaje:

Gabriela Balogova
Smrečianska 3592/6, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 01, Slovenská republika
Tel: 0907626858