Obchodný zástupca, manager

18.10.2019 Ing. Marek Sopkuliak
Miesto práce: Banskobystrický kraj, Košický kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj; okres Banská Bystrica, okres Martin, okres Prievidza, okres Zvolen; Košice, Trnava
Typ pracovnej ponuky: Obchodný riaditeľ, Obchodný zástupca, Riaditeľ pobočky
Ponúkaný plat (základná mzda): 100 EUR
provizny system platby z obratu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predaj a distribúcia spotrebného tovaru pre nemeckú obchodnú firmu.

Iné výhody:

možnosť služobného auta, dovolenka, kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Silná nemecká obchodná spoločnosť 30 rokov na trhu zaoberá sa predaj a distribúcia spotrebného tovaru.

Oblasť pôsobenia:

Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom

Adresa:

Ing. Marek Sopkuliak
Laskár 16
Martin
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Laskár 16, Martin, 03843, Slovenská republika