Zdravotná sestra 56/2019

13.10.2019 Centrum pre deti a rodiny Banská Bystrica

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Kollárova 29
97401

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 786 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

odmeňovanie poľa zákon č. 553/2003 Z.z. - od 629 EUR podľa praxe + príplatky

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
786,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
4. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Zoznam požadovaných dokladov pre prihlásenie sa na pracovnú pozíciu zdravotná sestra, zamestnanec pri výkone práce vo verejnom záujme:
Písomná žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením čísla informácie o voľnom pracovnom mieste,
b) kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní podľa osobitného predpisu,
c) profesijný štruktúrovaný životopis,
d) písomné čestné vyhlásenie opravdivosti všetkých údajov uvedených v písmenách b) až d),
e) písomné čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti a o psychologickej spôsobilosti,
f) písomný súhlas dotknutej osoby so spracovávaním svojich osobných údajov za účelom posúdenia vhodnosti kandidáta na inzerovanú pracovnú pozíciu v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Náplň (druh) práce
Samostatná odborná práca pri poskytovaní ošetrovateľského procesu a realizácia odborných ošetrovateľských výkonov v zariadení sociálnych služieb alebo v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately vykonávaná sestrou po získaní špecializácie v príslušnom odbore.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná sestra
Vyššie odborné vzdelanie v odbore diplomovaná detská sestra
Vyššie odborné vzdelanie v odbore diplomovaná všeobecná sestra
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore ošetrovateľstvo
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ošetrovateľstvo

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tvorivosť (kreativita)
  • samostatnosť
  • osobnostný rozvoj
  • fyzická zdatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft PowerPoint - elementárna
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Špecializácia v špecializačnom odbore ošetrovateľská starostlivosť v pediatrii, v komunite alebo v psychiatrii.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • sebaovládanie