Senior programátor DELPHI

02.11.2019 SOFTIP, a. s.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Na Troskách 26
97401
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Nitra, Nitra, Sládkovičova 1, 97401
Slovensko, Prešovský kraj, okres Prešov, Prešov, Budoateľská 38, 08001

Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Prácu v dynamickom kolektíve stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s možnosťou odborného rastu.
Zaujímavú a náročnú prácu podľa požiadaviek zákazníka v príjemnom a priateľskom kolektíve založenom na neformálnych vzťahoch.
Prácu s modernými technológiami a tvorbu nových vecí, ktoré poskytujú priestor Tvojej kreativite.
Pohyblivú pracovnú dobu od 9:00 do 14:30, kedy sa zamestnanci spravidla zdržujú na pracovisku. Ostatný pracovný fond do 8 hod. môžu odpracovať napr. z pohodlia domova.
Program základnej starostlivosti (príspevok na DDS a stravné lístky dostaneš takmer zadarmo, bezplatné kávičkovanie a pitný režim počas celého dňa sú samozrejmosťou).
Program zmluvných partnerov (môžeš využiť zľavy na dovolenkové pobyty v zahraničí a pobytové balíky v sieti hotelov SR).
Program pre rodinu (dostaneš dovolenku navyše, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri mimoriadnej rodinnej udalosti a môžeš využiť program výhod zmluvného mobilného operátora).
Program lojality (odmeníme Ťa za odpracované roky a pri životnom jubileu).
Program starostlivosti o zdravie (počas Zelené dňa zdravia máš možnosť zistiť v akej kondícii je Tvoje zdravie a upevniť Ti ho pomôžu wellness programy).
Program vzdelávania (zúčastni sa na školeniach, kurzoch, odborných konferenciách, workshopoch, jazykovom vzdelávaní alebo e-learningu).
Nechýba ani letný a zimný firemný meeting, obľúbená športová akcia SOFTIP Cyklo tour a množstvo ďalších aktivít.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Životopis každého uchádzača starostlivo posudzujeme. Váš životopis nám zašlite len v prípade, že spĺňate požiadavky na vzdelanie, prax a odborné znalosti a osobnostné predpoklady.

Náplň (druh) práce
Do zabehnutého tímu hľadáme nového kolegu, ktorý sa nezľakne nových výziev a baví ho programovanie. Radi Ťa privítame ak si fanúšik nových technológií a RAD pozitív (Rapid Application Development). Si znalý programovania v Delphi/Object Pascal a zvyknutý pri práci používať nástroje CI/CD, GIT a JIRA. Tvojou hlavnou pracovnou náplňou bude vývoj aplikácií v najnovšom prostredí Delhpi, podpora pri analýze, implementácii a testovaní našich riešení.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • informačná gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Delphi - vysoká
  • XML - pokročilá
  • HTML - pokročilá
  • SQL - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Prehľad v oblasti ERP systémov a znalosť Delphi/Object Pascal, SQL a znalosť štandardov Html, Rest, XML.
Skúsenosti s niektorými z týchto technológií považujeme za výhodu: Microservice.NET Core, ASP.NET, MVC, Entity Framework, Apache, IIS, Docker, MS Azure.
Všeobecný rozhľad v oblasti IT technológií.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

SOFTIP, a. s.
Krasovského 14
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko