PRACOVNÍK V HALE A VEĽKOSKLADE S PRIESADAMI ROZNYCH RASTLÍN - HOLANDSKO.

12.10.2019 Europersonnel s.r.o.
Miesto práce: De Lier - cca 15 km južne od mesta Haag
Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie ostatné
Typ pracovnej ponuky: Balič, Brigádnik, Čašník, Pomocný pracovník, Robotník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 - 1700 EUR
9,94 brutto/hod + príplatok 8% holiday money

+ príplatky za nadčasy, víkendy , poobedné a nočné smeny

Pracovníci ktorí šoférujú služobné autá z ubytovania do práce a späť dostanú od zamestnávateľa bonus 4 Euro netto/deň

Mzda je vyplácaná každý týždeň na bankový účet zamestnanca.
Prvá mzda je vyplácaná 3 týždne pozadu. Možnosť výplat na holandský alebo slovenský účet.
Podmienkou aby Vám bola vyplatená prvá výplata je aby ste mali vybavené Sofi číslo. Vybavenie Sofi čísla trvá od 2 - 6 týždňov.(zabezpečuje zamestnávateľ)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníkov a pracovníčok v Holandsku. Hľadáme ženy, mužov, páry aj skupinky do veľkoskladu so sadenicami rôznych druhov rastlín (semienka ovocia, zeleniny, obilia, kvetov a pod).

Jedná sa o veľkosklad alebo halu s rôznymi oddeleniami. Najprv sa príjímajú objednávky na základe ktorých sa triedia semienka rastlín, typu a veľkosti. Následne sa tieto semienka sadia, kontroluje sa ich rast a kvalita.

Ďalšie oddelenia vo veľkosklade sú zamerané na balenie už vyrastených rastliniek, ktoré sa pripravujú na expedíciu.

Na úspešné umiestnenie je nutné mať čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace. Do Holandska postačuje cestovať s občianskym preukazom, ktorý musí byť platný a nesmie byť poškodený.

Kamaráti, kamarátky, páry a skupinky budú ubytovaní spoločne, zamestnávateľ však negarantuje rovnaké smeny.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

- znalosť anglického jazyka
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Europersonnel je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska, Nemecka alebo Rakúska.Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Europersonnel s.r.o.
Dolný Šianec 1
Trenčín
Slovenská republika
www.europersonnel.sk

Kontaktné údaje:

Europersonnel
Dolný Šianec 1, Trenčín, 91101, Slovenská republika
Tel: 0917 721 626, 09