NOVÝ ROK - NOVÁ PRÁCA? Realitný maklér Prophet Real, provízia až do 70%. Radi privítame medzi sebou nového kolegu, kolegyňu.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 - 3500 EUR
    Práca realitného makléra je činnosť na živnosť. Maklér je subdodávateľ realitnej kancelárie. Minimálna provízia pri predaji bytu je 2000,-€ Provízia sa odvíja od ceny bytu, obvykle vo výške 3% z ceny bytu. Maklér má podľa schopností od 50 - 70 % z celkovej provízie.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce realitného makléra:

Sprostredkovanie a zabezpečenie predaja nehnuteľnosti:

nábor nehnuteľností, príprava fotodokumentácie a vytvorenie prezentácie ponuky
vykonávanie obhliadok a prezentácia nehnuteľnosti záujemcom o kúpu
zabezpečenie predaja pri riešení zmlúv v spolupráci s advokátom
odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcim
práca s kupujúcim ako agent kupujúceho
práca s klientmi kancelárie
udržiavanie aktívneho portfólia a predaj nehnuteľností
budovanie dobrých vzťahov a goodwill značky Prophet Real

Požadované vzdelanie: min. stredoškolské s maturitou

Ak chceš robiť iba časť tejto práce, napríklad iba poskytovať realitné konzultácie našim klientom, alebo len nábory, len obhliadky, len koordinácia makléra pri príprave zmlúv medzi advokátom a klientmi, ozvi sa nám, prejednáme osobne.

Platové podmienky:  Provízny systém odmeňovania.

Maklér bez skúseností: 50%

Ak si nepracoval ako maklér, na začiatok máš finančnú stabilitu a záujem o túto prácu, príď na pohovor. Vieme pomôcť schopnému človeku s drive, sám som tak kedysi začínal.

Skúsený realitný maklér: 60%

Pracoval si alebo pracuješ ako maklér a nedarí sa ti? Nevedia ti pomôcť tam kde pôsobíš v súčastnosti? Príď, porozprávame sa a nájdeme pre teba najlepšie riešenie.

Maklér s vlastným portfóliom: od 65%

Ponúkame predovšetkým férové podmienky a potrebnú súčinnosť, pomoc pri práci. Možnosť individuálnej dohody.

Teamleader: individuálne, od 70%

Nevyhovuje ti súčasné prostredie? Nepomáhajú ti? Potrebuješ pomoc s legislatívou, náročnými situáciami pri práci? Vieme pomôcť. Ak majiteľ nepomáha svojmu manažérovi, potom je pôsobenie v takej kancelárii zbytočné. Dohodnime si stretnutie, neformálne to preberieme a dohodneme medzi štyrmi očami.

Benefity a ďalšie výhody:

Výhody a benefity:

pohyblivá pracovná doba, maklér si sám určuje svoj čas a aktivity
možnosť pracovať z domu aj z kancelárie
podpora kancelárie
tvorivá, priateľská atmosféra v kancelárii
kariérny a osobný rast
ponúkame výhodné podmienky pre skúsených obchodníkov a realitných maklérov s praxou

Informácie pre uchádzača:

Dvanásť rokov skúseností na realitnom trhu, neustále sledovanie jeho vývoja, úspešné prežitie krízy trhu nehnuteľností v roku 2008, roky osobného rozvoja a vedenia ľudí vyústili do vzniku vlastnej spoločnosti. Férový prístup, analyzovanie potrieb klienta, schopnosť nájsť riešenie, vedieť sa dohodnúť a splnenie dohodnutého je absolútny základ pre prácu v službách. V oblasti predaja nehnuteľností, sme tu pre Vás.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

     Komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie, dôveryhodnosť, zmysel a cit pre to čo je správne, férový prístup, schopnosť samostatne myslieť, aktívny prístup, ochota učiť sa nové veci a zdravé nadšenie pracovať. Práca s PC, vodičský preukaz skupiny B, vlastné auto a telefón, živnosť.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B