custom-banner

ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER + 13.PLAT + VARIABILNÉ ZLOŽKY (Ref. č.: 1-30-33335/PF)

07.07.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Senica
okres Senica
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
1600 - 2500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Si skúsený elektrotechnický inžinier a vyznáš sa v programe CATIA? chceš byť súčasťou projektového tímu a zodpovedať si za pridelenú časť na projektoch? Potom máme pre teba pracovnú príležitosť, kde tvojou náplňou práce bude:

- návrh káblových zväzkov pre klimatizačné jednotky
- návrhy obvodov v programe CATIA
- spolupráca s vývojovým centrom
- práca na pridelených projektoch
- komunikácia s medzinárodným tímom
- reportovanie nadriadenému
- zodpovednosť za kontrolu a implementáciu na projektoch

Iné výhody:

Pre svojich zamestnancov má pripravený balík benefitov:

- 13. plat
- variabilné zložky
- jazykové kurzy
- odborné zaškolenie
- flexibilná pracovná doba
- príspevok na DDS
- náborové príspevky
- odmena za odpracovné roky

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - spolupráca s medzinárodným tímom
- skúsenosti v programe CATIA - VEĽKÁ VÝHODA
- prax v elektrotechnickom smere
- samostatnosť
- flexibilita