Špecialista segmentového manažmentu

15.10.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Chceme, aby naše produkty a služby pre našich zákazníkov boli najlepšie. Teraz hľadáme segmentového špecialistu, ktorý nám s tým pomôže.
Poďte s nami riadiť segment fixných a mobilných rezidenčných služieb a zvyšovať zákaznícku hodnotu. Vytvárajte s nami produkty a služby pre státisíce zákazníkov.

Čomu sa budete venovať
Porozumeniu potrebám zákazníka.
Porovnávaniu konkurencie.
Vytváraniu ponúk našich služieb a produktov.
Navrhovaniu spôsobu, akým sa majú predávať.
Vyhodnoteniu úspešnosti produktov a propozícií a návrhu ďalších zmien.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1900 EUR
Upresnenie platových podmienok:
od 1900 eur brutto +15 % ročný bonus
Iné výhody:
Sme veľká korporácia sa stabilným zázemím, prostriedkami… áno, aj procesmi. Každému sa ale snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať
Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:
•Mobil podľa vášho výberu
•Neobmedzený paušál na pracovné účely
•Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
•Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
•flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
•4 dni voľna navyše (sick day)
•Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
•Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
•Pravidelné firemné podujatia.
•Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
•Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
Termín nástupu do práce:
1.11.2019
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Koho hľadáme
Potrebujeme kolegu, ktorého láka samostatná práca, ktorej výsledky sú rýchlo hmatateľné. V našej spoločnosti je veľký priestor na sebarealizáciu, vytváranie vlastných nápadov a udávanie trendov na trhu u slovenského telco leadra.
Môžeme Vám sľúbiť, že to nebude ľahké, ale aj to, že to bude zábava.

Na pohovore nás bude zaujímať :
Vzťah k biznisu a analytické myslenie.
Schopnosť vnímať zákaznícke potreby.
Schopnosť definovať marketingovú stratégiu produktov.
Schopnosť tvoriť zo zákazníckych dát biznis závery.
Schopnosť odborne diskutovať a prezentovať v angličtine.
Proaktívny prístup, flexibilita a zodpovednosť.
Dobrá znalosť MS Office - Excel a PowerPoint.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Činnosti drôtových telekomunikácií
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
www.telekom.sk
Kontaktné údaje:
Brejdová Mária

Reaguj na ponuku