Máš skúsenosti s pickovaním v sklade? Poď k nám! Bez skúseností? Zaučíme!

15.11.2019 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Gáň.
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie pridaj sa k nám!
Ponúkame prácu v nadnárodnej logistickej spoločnosti.

skenovanie tovaru podľa požiadaviek klienta
ukladanie na paletu, zabalenie podľa požiadaviek klienta
umiestnenie zabalenej palety na úložné miesto

Iné výhody:

ubytovanie ZDARMA
doprava ZDARMA
pravidelné zálohy
stravné lístky v hodnote 4 eur
práca v stabilnej nadnárodnej LOGISTICKEJ spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

prax na NZV/VZV výhodou - preukaz na NZV/VZV predlžujeme
možnosť zaškolenia na NZV pre uchádzačov možná