Ponuka práce pre operátora výroby spätných zrkadiel do áut v Novom Meste nad Váhom. Ubytovanie ,doprava zdarma!

11.12.2019 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
Trnavský kraj, Žilinský kraj; okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 900 EUR
Základná mzda: 700€ + 200 € bonusy a príplatky.
Termín nástupu do práce: od 7.10.2019 do 25.12.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

výroba vonkajších a vnútorných spätných zrkadiel
smeroviek na osobné automobily pre renomované automobilky.

Iné výhody:

Mzda 700€ základ+ bonusy
Ubytovanie je zabezpečené na ubytovni v Trenčíne na 2, 3,4 lôžkových izbách
doprava zdarma
stravné lístky v hodnote 3,83 €

Informácie pre uchádzača:

automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
popredným výrobcom spätných zrkadiel do áut

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

ochota a chuť pracovať na v trojsmennej prevádzke
zodpovednosť