Špecialista/asistent výrobného oddelenia

15.11.2019 UNI - TECH, s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Púchov
Púchov
kpt. Jaroša 1893/47
02001
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Považská Bystrica, Považská Bystrica, Robotnícka 2142/78, 01701

Púchov
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Termín nástupu do práce: 2. 12. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- NÁSTUPNÝ brutto plat 650 - 700 EUR/mesiac
- plus dochádzkový bonus 50 EUR
- pravidelné darčekové pozornosti pre zamestnancov
- stravovanie v závodnej jedálni (obed za 80 centov)
- spoločenské a teambuildingové akcie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
650 € za mesiac

Dátum nástupu:
2. 12. 2019

Dátum pridania ponuky:
2. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomChemická výroba a farmácia

Náplň (druh) práce
- príprava týždenných výrobných plánov v SAP
- kontrola dochádzky výrobných operátorov
- kontrola spotrebného materiálu, príprava objednávky a príjem tovaru
- príprava denných podkladov pre výrobu, spracovanie dokumentov
- denné hlásenia o operátoroch, množstve vyrobeného produktu a stave výroby
- kontrola dodržiavania výrobného procesu
- kontrola presnosti a kompletnosti údajov vypĺňaných do výrobnej dokumentácie operátormi
- 5S školenia, audity a aktivity, kontrola dodržiavania 5S
- príprava prevádzky pred auditom

INFO:
* miesto výkonu práce Púchov a Považská Bystrica
* štruktúrovaný životopis v AJ poslať mailom
* zástup MD

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

UNI - TECH, s r.o.
02001 Púchov
Slovensko