Nastavovač vstrekolisov

07.12.2019 FERPLAST SLOVAKIA s.r.o.
Miesto práce: Novozámocká 58, Nesvady
Nitriansky kraj; okres Komárno, okres Nové Zámky; Hurbanovo, Kolárovo, Komárno, Nové Zámky
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
od 700€ = základná zložka mzdy pre uchádzačov bez praxe
od 850€ = základná zložka mzdy v závislosti od skúseností
od 133 do 161,50€ = pohyblivá zložka mzdy
od 85,50€ do 285€ = mzdové zvýhodnenie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- nastavovanie parametrov vstrekovacích lisov a foriem
- zabezpečovanie prípravy vstrekovacej formy pre inštaláciu
do vstrekolisu
- zapájanie a odpájanie hydrauliky, pneumatiky a temperačných okruhov
- montáž a demontáž vstrekovacieho nástroja vo vstrekolise
- zodpovednosť za technický stav strojov, nástrojov a periférnych
zariadení
- odstraňovanie a riešenie problémov
- práca v 3 zmennej prevádzke

Iné výhody:

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu
- každoročné prehodnocovanie platu
- mzdové zvýhodnenie od 85,50€ do 285€ mesačne
- mesačný bonus od 133 do 161,50 EUR
- stravovacie poukážky v hodnote 3,90€
- benefity zo sociálneho fondu
- preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci (cez víkendy a počas nočných
zmien s príplatkom)

Ďakujeme vopred všetkým záujemcom. Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme kontaktovať do 4 týždňov, a to formou telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie

- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- počet rokov praxe: 2

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

FERPLAST SLOVAKIA s. r. o. je dcérskou spoločnosťou talianskej spoločnosti
FERPLAST GROUP, ktorá sa zaoberá výrobou produktov a doplnkov pre domáce
zvieratká (vtáky, mačky psy, ryby...)

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Adresa:

FERPLAST SLOVAKIA s.r.o.
Novozámocká cesta 58
Nesvady
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Linda Szaboová
Novozámocká cesta 58, Nesvady, 94651, Slovenská republika