Nastavovač - operátor strojov

07.12.2019 FERPLAST SLOVAKIA s.r.o.
Miesto práce: Novozámocká 58, Nesvady
Nitriansky kraj; okres Komárno, okres Nové Zámky; Hurbanovo, Kolárovo, Nové Zámky
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
od 700 € = základná zložka mzdy v závislosti od skúseností
do 133 € = pohyblivá zložka mzdy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- nastavovanie obrábacích a zváracích strojov na výrobu kovových výrobkov
- obsluha a kontrola kovoobrábacích strojov
- monitorovanie prevádzky strojov
- práca na 3 zmeny

Iné výhody:

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu
- každoročné prehodnocovanie platu
- mesačný bonus do 133 EUR
- stravovacie poukážky v hodnote 3,90€
- benefity zo sociálneho fondu
- preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci (cez víkendy a počas nočných zmien s
príplatkom)
- navýšenie mzdy po plnom zapracovaní

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritéria, budeme najneskôr do 4 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- technická zručnosť
- technické myslenie
- počet rokov praxe: 2

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

FERPLAST SLOVAKIA s. r. o. je dcérskou spoločnosťou talianskej spoločnosti
FERPLAST GROUP, ktorá sa zaoberá výrobou produktov a doplnkov pre domáce
zvieratká (vtáky, mačky psy, ryby...)

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Adresa:

FERPLAST SLOVAKIA s.r.o.
Novozámocká cesta 58
Nesvady
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Linda Szaboová
Novozámocká cesta 58, Nesvady, 94651, Slovenská republika