Operátor výroby

14.10.2019 FERPLAST SLOVAKIA s.r.o.
Miesto práce: Nesvady
Nitriansky kraj; okres Komárno, okres Nové Zámky; Hurbanovo, Kolárovo, Komárno, Nové Zámky
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 520 - 618 EUR
520 € = základná mzda
98,80 € = pohyblivá zložka mzdy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 18.10.2019
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha strojov a zariadení
- manuálne práce pri výrobe komponentov a finálnych výrobkov
- baliace práce
- práca na zmeny
- benefity zo sociálneho fondu
- preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci (cez víkendy a počas nočných zmien s príplatkom)

Iné výhody:

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu
- mesačný bonus do 98 EUR
- stravovacie poukážky v hodnote 3,90€

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 4 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať a to formou telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

- spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

FERPLAST SLOVAKIA s. r. o. je dcérskou spoločnosťou talianskej spoločnosti
FERPLAST GROUP, ktorá sa zaoberá výrobou produktov a doplnkov pre domáce
zvieratká (vtáky, mačky psy, ryby...)

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Adresa:

FERPLAST SLOVAKIA s.r.o.
Novozámocká cesta 58
Nesvady
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ferplast Slovakia
Novozámocká cesta 58, Nesvady, 94651, Slovenská republika