Vodič VZV (retrakár) pre novootvorenú firmu v Nitre

20.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyselný park Nitra (DRÁŽOVCE)
Nitriansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 770 EUR
770€ + 145 dochádzkový a výkonnostný bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

príjem, kontrola, zaskladnenie a expedícia zásielok pomocou skladovej manipulačnej techniky (paletový vozík, nízkozdvižný vozík, vysokozdvižný vozík)
etiketovanie, triedenie, skenovanie zásielok
realizácia denných inventúr
evidencia internej dokumentácie
pomocné manipulačné práce v sklade

Iné výhody:

Celkový mesačný zárobok do výšky 915€
REKREAČNÉ POUKAZY MAXIMÁLNE DO VÝŠKY 275 EUR PRE VŠETKÝCH ZAMESTNANCOV BEZ VÝNIMKY
13. plat
dochádzkový a výkonostnný bonus 145€
narodeninové poukážky od 35-50 Eur
príspevok pri narodení dieťaťa 100 Eur
hodnota stravného 4 € na deň, plne hradené zamestnávateľom
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
kompletné zaškolenie
životné a úrazové poistenie
nové, čisté a moderné priestory
nové VZ vozíky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

skúsenosti s vedením VZV
preukaz VZV
ochota pracovať na 2, neskôr 3 zmeny
zodpovedný prístup k práci