Hľadáme skúseného Sales Managera, ktorý zastreší rozbeh nového produktu na Slovensku! (Ref. č.: PR/021876)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Elektrotechnika a energetika, Obchod, Vrcholový manažment; Autoelektrikár, Automechanik, Elektrotechnický inžinier, Finančný analytik, Technický manažér, Vedúci obchodnej skupiny, Vedúci prevádzky, vedúci predajne
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1500€ btt ( výsledná suma sa odvíja od skúseností )
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Vašimi hlavnými zodpovednosťami budú:
* - predaj bezpečnostných zariadení a služieb
* - ponúkanie optimálnych bezpečnostných riešení
* - rozvoj distribučnej siete
* - výskum a analýza trhu
* - vytvárať plány predaja a akcií
* - každodenná spolupráca a kontakt so zákazníkmi
* - udržiavanie dobrých vzťahov s existujúcimi zákazníkmi a hľadanie nových zákazníkov (kontaktovanie, prezentácie, rokovania)
* - organizovanie a riadenie celej pobočky
* - účasť na nábore a školení nových zamestnancov
* - účasť na marketingových a obchodných projektoch

Iné výhody:

- príležitosti na profesionálny rozvoj a trvalé školenia
- spolupráca s profesionálnym a dynamickým tímom
- priateľská pracovná atmosféra
- služobné auto, mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* Do novootvoreného tímu hľadáme pozitívneho, iniciatívneho a tímovo orientovaného kandidáta, ktorý spĺňa následujúce požiadavky:
* - najmenej 3 roky predchádzajúcich skúseností na pozícii sales managera v technickej oblasti
* - znalosť kontroly prístupu a interkomu
* - analytické schopnosti
* - dostupnosť pre služobné cesty (návšteva obchodných partnerov)
* - vynikajúce obchodné, komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
* - vysoký stupeň zodpovednosti, vytrvalosti, flexibility a proaktivity;
* - orientácia na výsledok