Čašník/čka

12.10.2019 Peter Donič - ALEX
Miesto práce: Slovenská ul., Prešov
Prešovský kraj; okres Prešov; Prešov
Typ pracovnej ponuky: Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,7 EUR/hod.
Pozícia je platená podľa počtu odpracovaných hodín. Nástupný plat 3,70 v čistom + tringelty. Samozrejmí je rast hodinovej mzdy podľa šikovnosti a zapracovania sa v práci.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha hostí (raňajky, obedy, večere), ubytovanie hostí do penzionu. - len na polovičný PP. Pozícia je platená podľa počtu odpracovaných hodín. Nástupný plat 3,70 v čistom + tringelty. Samozrejmí je rast hodinovej mzdy podľa šikovnosti a zapracovania sa v práci.

Iné výhody:

Dohodnutie pracovného času s kolegami, pravidelná výplata bez meškania. Samozrejmí je rast hodinovej mzdy podľa šikovnosti a zapracovania sa v práci.

Informácie pre uchádzača:

Bližšie informácie pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Príjemné vystupovanie a komunikácia s hosťom.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Ubytovacie a stravovacie služby

Oblasť pôsobenia:

Ostatné účelové stravovanie

Adresa:

Peter Donič - ALEX
Alexeja Duchoňa 14538/8
Prešov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Peter Donič
Alexeja Duchoňa 14538/8, Prešov, 08001, Slovenská republika
Tel: +421948931555