Obchodný manažér - TN kraj (Ref. č.: PR/021886)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Obchod, Vrcholový manažment; Key account manager, Obchodný manažér, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1200€ v závislosti od skúseností + vario + bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Prezentovanie a propagovanie služieb, prípadne tovaru
- Identifikovanie potenciálnych (nielen) kľúčových klientov na trhu a ich akvizícia
- Budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s vybranými klientmi
- Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
- Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- Zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja
- Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému
- Stane sa z Vás jedna z kľúčových osôb v regióne, ktorý budete riadiť

Iné výhody:

* Osobné auto
* Služobný telefón
* Možnosť kariérneho postupu
* Osobný rast formou školení

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

- Minimálne 3 roky skúsenosti na pozícii Obchodný zástupca
- Angličtina na komunikatívnej úrovni
- Orientácia na cieľ
- Vynikajúca vyjednávacia a prezentačná schopnosť
- Komunikatívnosť
- Príjemné vystupovanie na verejnosti
- Flexibilita
- Samostatnosť
- Zodpovednosť