ČSOB

Špecialista pre výkazníctvo kreditného rizika pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš rád tabuľky a čísla? Zaujíma Ťa bankovníctvo, ale nevieš ako na to? Chceš získať nové skúsenosti v oblasti riadenia kreditného rizika? Pridaj sa do mladého dynamického tímu v ČSOB a nadobudni nové, prípadne rozvíjaj svoje súčasné vedomosti. Naučíme Ťa efektívne pracovať s dátami (SAS, SQL), rozumieť špecifikám úverového portfólia, pripravovať rozličné reporty a orientovať sa v príslušnej metodike. Budeš mať možnosť komunikovať s kolegami v rámci banky, s auditom a našou materskou spoločnosťou. Okrem pravidelných činností sme zahrnutí vo viacerých zaujímavých projektoch a aj Ty budeš môcť byť ich súčasťou. Zodpovednosti:
*spolupracuje pri výpočte kapitálovej požiadavky za kreditné riziko
*pripravuje regulatórny COREP reporting a sleduje dodržiavanie príslušnej metodiky
*zodpovedá za implementáciu regulatórnych, skupinových a interných zmien v danej oblasti
*spolupracuje s interným a externým auditom, komunikuje s materskou spoločnosťou
*v rámci ročného plánovania spolupracuje pri tvorbe rizikovej časti  plánu
*spolupracuje pri stresovom testovaní

Upresnenie platových podmienok

od 1 300 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mesačná mzda sa pohybuje od 1 300€ brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-TF

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*vysokoškolské vzdelanie
*anglický jazyk - aktívne
*aktívna znalosť MS Office
*analytické a logické myslenie
*zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
* Vhodné aj pre absolventov. Možnosť flexibilného skráteného pracovného úväzku.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie