ČSOB

Správca webového sídla pre ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nového člena tímu, ktorý sa bude starať o náš firemný web. Pre pohodlie našich zákazníkov je dôležité, aby bol web stále aktuálny, prehľadný a využíval najnovšie trendy. Ak nám chcete pomôcť pri plnení týchto úloh, čítajte ďalej. Náplň práce
*Zodpovednosť za správu webového sídla www.csob.sk
*Tvorba, správa a vývoj obsahu pre webové sídlo www.csob.sk a s ním súvisiace microsites
*Pravidelná aktualizácia informácií o produktoch ČSOB skupiny na web stránkach
*Spolupráca s oddelením marketingu, dizajnu a externými agentúrami
*Analýza úspešnosti kampaní a návrh zlepšení tvorby a správy obsahu
*Sledovanie najnovších trendov v oblasti web designu a SEO

Upresnenie platových podmienok

Od 1300 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mesačná mzda sa pohybuje od 1 300 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS

príspevok na DDS a životné poistenie #LI-JK

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*HTML, CSS, Javascript
*Skúsenosti so správou web stránok cez CMS
*Anglický jazyk (pokročilý)
*MS Office (pokročilý)
*Otvorenosť novým veciam, schopnosť prichádzať s návrhmi, vylepšovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie