Predajca jazdených vozidiel prémiovej značky - Žilina

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Samotný predaj jazdených vozidiel
  • Aktívne vyhľadávanie a získavanie zákazníkov
  • Analýza zákazníka na základe jeho požiadaviek a potrieb
  • Profesionálne poradenstvo (v oblasti predaja, služieb a financovania)
  • Výkup vozidiel
  • Popredajný servis
  • Administratívna agenda spojená s procesom predaja
  • Pravidelný reporting
Upresnenie platových podmienok:
Pre slovenskú spoločnosť, dlhodobo pôsobiacu v oblasti predaja a servisu vozidiel prémiovej značky, dopĺňame tím o šikovného a predajcu !
Benefity a ďalšie výhody:
  • Mzda od 1500 € (navýšenie možné v závislosti od skúseností) + provízie z predaja
  • Možnosť pracovať v etablovanej a stabilnej spoločnosti
  • Pracovné školenia realizované v rôznych častiach Európy,
  • O informáciách z oblasti inovácií v automobilovom priemysle budete vedieť v predstihu oproti verejnosti
  • Služobné vozidlo prémiovej značky aj na súkromné účely (pri dosahovaní stanovených cieľov)
  • Prístup do firemného fit centra bez obmedzení
  • Kurz anglického jazyka hradený zamestnávateľom
  • Ostatné sociálne zabezpečenie v zmysle zákona
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Skúsenosti s predajom (nie je podmienkou s predajom vozidiel)
  • Výsledky v oblasti predaja
  • Skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi
  • Znalosť anglického jazyka je veľkou výhodou
  • Profesionálne vystupovanie s orientáciou na spokojnosť zákazníka