Práca v Hlohovci, operátor výroby nárazníkov! (mzda 950€/ netto) Ubytovanie zdarma!

08.12.2019 Manuvia a.s.
Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 EUR
základná mzda 735€
+ 131 € výkonnostný bonus
+ rôzne príplatky
Termín nástupu do práce: od 14.10.2019 do 14.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Chceš pracovať v Hlhovci?
Tvojou náplňou práce je :
Výroba automobilových komponentov
• vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola vyrobených dielov
• ich odmasťovanie, stieranie, lakovanie, či leštenie.
• montáž, vŕtanie, zváranie, opaľovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie, vybíjanie
• balenie, skenovanie, kontrola, vedenie záznamov
• práca na 3 zmeny

Iné výhody:

Príležitosti pre kariérny rozvoj
Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
Ubytovanie ZDARMA
Doprava z ubytovne do práce a späť ZDARMA
Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)
Možnosť nadčasov
Možnosť záloh

Ak Ťa naša ponuka zaujala neváhaj volať 0911 828 207 alebo stačí aj prezvoniť zavoláme každému !!!
Môžete si poslať aj CV na nižšie uvedený email: email, poprípade príďte osobne na pobočku do Popradu, Drevárska 1.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

ochota a chuť pracovať
chuť učiť sa novým veciam
samostatnosť
zodpovednosť
manuálna zručnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk

Kontaktné údaje:

Jana Rusnáková
Plynárenská 7/A, Bratislava, 824 60, Slovenská republika
Tel: 0911828207